„Od ogółu do szczegółu” jak mawiali Rzymianie… Dlatego pokażę Wam na początek pocztówki zbiorowe. Pocztówki, które są małą pamiątką po tegorocznej gościnie w Classics Garage. A nie ukrywam ugościli mnie na bogato, bo nie jednym a czterema cudnymi samochodami, z których każdy jest wyjątkowy na swój sposób.

Mamy tu 3 egzemplarze przepięknej 911 Carrery 2 (964) i żółtka, czyli 911 (993) Targę z „małym, subtelnym” dodatkiem na tym jakże jędrnym tyłku. Mieliśmy farta co do pogody, mieliśmy farta, co do miejscówki, bo wszystko wyszło w sumie całkowicie spontanicznie. Okazuje się, że podwarszawskie Łomianki mają nie tylko przyzwoity wyciąg do wake’a, super smaczne obiady domowe, ale również kilka wybitnych samochodów. To był dla Nas bardzo kolorowy dzień. Mam nadzieję, że poprawiliśmy humor również przechodniom i świadkom tego niecodziennego zebrania.

Wielkie dzięki raz jeszcze Panowie. Zapraszam się do Was w przyszłości.

gc

1 KOMENTARZ

  1. I normally would not be a fan of anhtying in this bright, garish, yellow color (let alone a car) but Taylor Lautner looks good in any color car so I can overlook this loud color this time Twilight is coming out soon!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here